
Акумулятор Samsung EB-BR800ABU Samsung Galaxy Watch 2018 46 мм (оригінал Китай 472 mAh)
437 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000000344348
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | оригінал Китай 472 mAh |
| Вид запчастини або товару | Акумулятор |
| Моделі | Samsung Galaxy Watch 2018 46 мм |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Watch 2018 46 мм SM-R800 |
| Якість | оригінал Китай |
Компанія рекомендує своїм клієнтам електронні канали спілкування.: Viber та електронна пошта.
Для прискорення обробки замовлень просимо вказувати номер телефону, який прив'язаний до Viber.
Замовлення оформлені післяплатою без підтвердження по телефону, Viber, або електронною поштою не надсилаються.
Сплачені замовлення надсилаються без зволікання та без продзвону.
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴
