Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Дисплей |
| Модель телефону | Google Pixel 4A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | оригінал Китай |
| Вид запчастини або товару | Дисплей |
| Моделі | Google Pixel 4A |
| Сумісні моделі | Pixel 4A G025J,GA02099 |
| Якість | оригінал Китай |
Компанія рекомендує своїм клієнтам електронні канали спілкування.: Viber та електронна пошта.
Для прискорення обробки замовлень просимо вказувати номер телефону, який прив'язаний до Viber.
Замовлення оформлені післяплатою без підтвердження по телефону, Viber, або електронною поштою не надсилаються.
Сплачені замовлення надсилаються без зволікання та без продзвону.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 184 ₴
