Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 8A |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | синя оригінал Китай |
| Вид запчастини або товару | Задня кришка |
| Моделі | Redmi 8A |
| Сумісні моделі | Redmi 8A (MZB8458IN M1908C3KG M1908C3KH) |
| Якість | оригінал Китай |
Компанія рекомендує своїм клієнтам електронні канали спілкування.: Viber та електронна пошта.
Для прискорення обробки замовлень просимо вказувати номер телефону, який прив'язаний до Viber.
Замовлення оформлені післяплатою без підтвердження по телефону, Viber, або електронною поштою не надсилаються.
Сплачені замовлення надсилаються без зволікання та без продзвону.
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴

