Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 9A |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | чорна оригінал Китай |
| Вид запчастини або товару | Задня кришка |
| Моделі | Redmi 9A |
| Сумісні моделі | Redmi 9A (M2006C3LG M2006C3LI M2006C3LC M2004C3L) |
| Якість | оригінал Китай |
Компанія рекомендує своїм клієнтам електронні канали спілкування.: Viber та електронна пошта.
Для прискорення обробки замовлень просимо вказувати номер телефону, який прив'язаний до Viber.
Замовлення оформлені післяплатою без підтвердження по телефону, Viber, або електронною поштою не надсилаються.
Сплачені замовлення надсилаються без зволікання та без продзвону.
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴

